Przejdź do treści

Balustrady

Wykonujemy balustrady w dowolnych wzorach i wymiarach na tarasy, balkony oraz schody. Nowoczesne jak i klasyczne, wewnętrzne oraz zewnętrzne. Wykonane przez nas balustrady nie tylko pełnią funkcję praktyczną, odgrywają także ważną rolę estetyczną, dodają każdej powierzchni elegancji i klasy.

Szukasz idealnego rozwiązania, które połączy elegancję i bezpieczeństwo? Nasze balustrady stalowe, wykonane z najwyższej jakości stali, nie tylko zabezpieczą Twoje schody, balkon lub taras, ale także nadadzą im wyjątkowy wygląd. W naszej ofercie znajdziesz balustrady w najróżniejszych kształtach i wzorach. Czy to będą finezyjne, francuskie balustrady ze szkłem, nowoczesne linie prostych balustrad balkonowych, czy może industrialny klimat balustrad schodowych łączących stal i drewno? Wybór należy do Ciebie! Jako producent balustrad stalowych z przyjemnością przygotujemy wyroby idealnie komponujące się z wnętrzem i stylem Twojego domu czy firmy.

Balustrady stalowe to świetny wybór dla wszystkich ceniących elegancję, trwałość i bezpieczeństwo. Ich atutem jest ponadczasowa, szlachetna forma oraz wyjątkowa odporność na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia. Precyzyjnie wykonane ze stali nierdzewnej nie ulegają korozji, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzą się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynku. Co ważne, stal gwarantuje wysoką stabilność konstrukcji, a solidne mocowania i poręcze zapewniają bezpieczeństwo użytkowania nawet przez wiele lat. Wreszcie, stal jest materiałem stosunkowo ekonomicznym, co czyni balustrady stalowe atrakcyjnym rozwiązaniem zarówno pod względem jakości, jak i kosztów.

Kowalstwo artystyczne — balustrady schodowe

W Arkadi każdy projekt zaczyna się od pasji i zaangażowania. Wykonane ręcznie balustrady schodowe metodą metaloplastyki łączą w sobie lekkość, wytrzymałość i elegancję, nadając wnętrzu domu wyjątkowego charakteru. Nasz zespół traktuje każde zlecenie jako wyjątkowe wyzwanie artystyczne. Dzięki temu powstają niebanalne kompozycje o niezwykle ciekawym wzornictwie. Delikatne wicie roślinne, misternie wygięte ornamenty, witraże, drewniane inkrustacje — metaloplastyka pozwala na ogromną swobodę kreacyjną.

Bezpieczne balustrady balkonowe

Balustrady balkonowe są nieodłącznym elementem zabezpieczenia balkonów w różnych typach budynków, zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach publicznych. Projektujemy balustrady stalowe przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie Twoim oraz Twoich bliskich. Dlatego możesz być pewien, że nasze balustrady balkonowe nie tylko ozdobią Twoją przestrzeń, ale także zapewnią niezawodną ochronę na każdym kroku. Każdy detal, każdy element konstrukcji naszych produktów jest dokładnie przemyślany i wykonany z dbałością o najwyższe standardy jakości.

Trwałe balustrady tarasowe

Stal, z której wykonujemy się balustrady, jest materiałem o bardzo wysokiej wytrzymałości. Nasze balustrady tarasowe są stabilne i nie ulegają deformacjom pod wpływem sił zewnętrznych. Warstwa cynku, którą pokryte są nasze wyroby, zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną. Taka ochrona stali zmniejsza dodatkowe koszty i nakłady pracy związane z utrzymaniem balustrad w dobrym stanie.

Dodatkowo balustrady tarasowe są odporne na warunki atmosferyczne, co sprawia, że doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nie musisz martwić się o potencjalną korozję.

Balustrady Bolesławiec — Twoje marzenie, nasza realizacja

Nasza firma Arkadi specjalizuje się w produkcji balustrad w Bolesławcu ze stali nierdzewnej od 15 lat. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie i zaufanie wielu klientów, dzięki którym stale się rozwijamy. Nie ważne, czy masz konkretny projekt, czy potrzebujesz pomocy w jego stworzeniu – wesprzemy Cię na każdym etapie. Nasze balustrady, ogrodzenia i meble są dostosowywane indywidualnie do Twoich potrzeb. Tworzymy nietypowe rozwiązania projektowe na każdą kieszeń.

Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy. Arkadi to Twoje drzwi do świata metaloplastyki i sztuki kowalstwa. Dołącz do naszych zadowolonych klientów i ciesz się pięknem i trwałością naszych wyrobów.

Balustraty - nasze wykonanie